sv
Meny

Kontakta oss

Huvudkontoret
Välkommen att kontakta oss!

Huvudkontor
Vasagatan 36
111 20 Stockholm
08-447 11 70
kundsupport@quickoffice.se

VD/Grundare
Niklas Lénart
070-8229543
niklas@quickoffice.se

Försäljningsansvarig/Partner
Alexander Csordas
070-782 25 43
alexander@quickoffice.se

Uthyrare
Gabriel Andersson
070-787 76 73
gabriel@quickoffice.se

Affärsutveckling och Marknad
Jessica Martinsson
0733-94 80 00
jessica@quickoffice.se

Franchise
Niklas Lénart
070-822 95 43
franchise@quickoffice.se 

Kontorschef Stockholm City/Projektledare
Helen Andersson
0738-38 40 40
helen@quickoffice.se

  

 

Våra kontorshotell
Kontakta oss direkt för mer information om priser eller om du vill ha en offert. Vi skräddarsyr kontorslösningar efter dina behov.

Bromma Handel
Alexander Csordas
070-7822543
alexander@quickoffice.se

Danderyd Mörby 
Alexander Csordas
070-7822543
alexander@quickoffice.se

Globen City
Alexander Csordas
070-7822543
alexander@quickoffice.se

Hammarby Sjöstad
Filip Eriksson
0704-95 96 96
filip@quickoffice.se

Kista Science City
Alexander Csordas
070-7822543
alexander@quickoffice.se

Malmö Västra Hamnen
Jörgen Sjöstrand
0708- 14 54 37
malmovastrahamnen@quickoffice.se

Nacka
Filip Eriksson
0704-95 96 96
filip@quickoffice.se

Solna Arenastaden
Lena Kylberg
070-7155489
arenastaden@quickoffice.se

Selected Office
Stockholm Östermalm – Artillerigatan 6
Gabriel Andersson
070-787 76 73
gabriel@quickoffice.se

Stockholm City – Vasagatan 36
Gabriel Andersson
070-787 76 73
gabriel@quickoffice.se

Västberga
Filip Eriksson
0704-95 96 96
filip@quickoffice.se

Älvsjö Företagspark
Filip Eriksson
0704-95 96 96
filip@quickoffice.se